Nowość!

20 kg Zestaw Żeliwny Krótki Walizka

199 zł
Podręczny zestaw żeliwny. Idealny, jeśli dużo podróżujesz a nie chcesz zaprzestawać ćwiczeń. Praktyczny futerał wykonany z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego zapewnia bezpieczny transport wszystkich elementów zestawu.

W skład zestawu wchodzą:
- 1 x walizka z tworzywa sztucznego z logo Gorilla Sports
- 2 x Gryf 35 cm. średnica 30mm.
- 4 x Obciążenie po 2,5 kg
- 4 x Obciążenie po 1,25 kg
- 4 x gwiazdki zabezpieczające
Wymiary obudowy (DxSxW): 38 x 30 x 8,5 cm.
Waga całkowita: 20 kg

wysylka

Jeśli chcesz odesłać do nas towar bądź go wymienić proszę skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU lub z FORMULARZA WYMIANY.

Więcej informacji znajduje się na zakładkach Zwrot, Wymiana oraz Reklamacja w dziale pomocy

Wymiana

wymiana

Produkt należy odesłać na  adres: Adansonia Soft s.c. ul. Puławska 38 05-500 Piaseczno;, włożyć do środka oryginał paragonu,
20 zł oraz wypełniony FORMULARZ WYMIANY (jeśli nie ma możliwości wydrukowania formularza proszę napisać na czystej
kartce wymagane informacje). Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, lecz proszę nie wysyłać produktów listem zwykłym.
Wymiany są realizowane od 2 do 3 dni roboczych licząc od daty nadejścia paczki. Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.Zwrot

zwrot

Prosimy Włożyć do paczki zwrotnej wydrukowany Dowód Zakupu oraz wypełniony FORMULARZ ZWROTU (jeśli nie ma możliwości
wydrukowania formularza proszę napisać na czystej kartce wymagane informacje a dowód zakupu przesłac do nas drogą mailową).
Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, lecz proszę nie wysyłać produktów listem zwykłym.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Pieniądze zwracamy przelewem na konto do 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:
Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:
1) w którym Konsument wszedł  w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy - w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy,
2) w którym Konsument wszedł  w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy - w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno,
3) w którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie ostatniej partii lub części – w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach,
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować nas, to jest New Media s.c., ul. Żmigrodzka 249B, 51-129 Wrocław, adres poczty elektronicznej (adres e-mail): sklep@gorillasports.pl, numer telefonu +48 71-321-92-38, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład przez pismo wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@gorillasports.pl  lub pismo wysłane pocztą na adres:New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B, 51-129 Wrocław z dopiskiem „Odstąpienie”.
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o  decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poni Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem oprócz bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni na adres:New Media s.c. ul. Żmigrodzka 249B, 51-129 Wrocław z dopiskiem „Odstąpienie”.
Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

payment
Newsletter