Sklep stacjonarny w Warszawie

Informacje o sklepie

z dnia

Profesjonalny sprzęt dla każdego - To hasło to nasza misja!

Cel Gorilla Sports jest jasno określony od 2005 roku: dostarczać wysokiej jakości produkty fitness w dobrych cenach! Dzięki szerokiej gamie sprzętu siłowego i fitness przenosimy Twoją pasję do sportu do Twoich własnych czterech ścian.

Zadowolenie klienta, jakość i zrównoważony rozwój są naszym celem od momentu założenia firmy. Mając ten ambitny cel w połączeniu z naszymi wysokowydajnymi produktami, podbijamy międzynarodowy sektor fitnessu domowego. GORILLA SPORTS jest reprezentowana jako internetowa marka sportowa w 22 krajach i oferuje szeroką gamę produktów na całym świecie.

Wspólne osiągnięcie celu

Wszechstronny i innowacyjny - z naszymi maszynami do treningu siłowego i wytrzymałościowego możesz trenować zawsze i wszędzie. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz uprawiać sport, czy jesteś profesjonalistą, czy Twoje serce bije podczas treningu siłowego, cardio czy jogi. Nasza szeroka oferta oferuje odpowiedni produkt dla każdego poziomu sprawności i indywidualnych potrzeb. Do treningów we własnej domowej siłowni, a także do treningu na świeżym powietrzu, nasz sprzęt jest idealnym towarzyszem codziennych treningow!

Nasze produkty - nasza pasja

Każdego dnia ściśle współpracujemy z naszym zespołem ds. rozwoju nad nowymi pomysłami na ekscytujące produkty, a także nad szybką realizacją życzeń klientów.

Rozszerzenie naszego asortymentu jest dla nas tak samo ważne, jak rozwój naszych klientów, dlatego stale rozwijamy nasz asortyment!

Od kettlebell po atlasy – chcemy, aby nasze akcesoria sportowe sprawiały, że ćwiczenia i fitness były dla Ciebie przyjemnością w dowolnym miejscu i czasie. Opieramy się na zrównoważonym połączeniu innowacyjnego projektu, wysokiej wytrzymałości i dobrej obsługi podczas treningu, abyś mógł zachować dobrą kondycję i zdrowie przy pomocy ćwiczeń sportowych.

Nasz zespół - załoga GORILLA SPORTS

W sercu Europy, w środku Niemiec, znajduje się siedziba naszej firmy z 9000 m² powierzchni magazynowej, z której nasz sprzęt jest zaopatrywany w cały świat sportu. Cała załoga GORILLA SPORTS jest zebrana pod jednym dachem w Groß-Gerau. Ścisła i intensywna współpraca jest więc częścią naszej codziennej działalności. Magazyn, obsługa klienta i różne działy biura codziennie współpracują ze sobą, aby zagwarantować doskonałą obsługę klienta. Ponieważ doświadczenie zakupowe klienta i jego satysfakcja są dla nas priorytetem, wewnętrznie stawiamy na szybką wymianę, szybkie kanały komunikacji i podejmowania decyzji. Są to oczywistość dla naszej stale rozwijającej się firmy, a także wzmacniają naszą innowacyjność i ducha zespołu! Tak jak goryle żyją w grupach, my również jesteśmy wielokulturową załogą złożoną z różnych narodów i grup wiekowych. Jako zróżnicowany zespół GORILLA SPORTS wszyscy dążymy do tego samego celu: profesjonalnego sprzętu dla każdego!