Sklep stacjonarny w Warszawie

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

producent: MAXXUS | kod: MX-600184-00019-0001

1 349,99

30-day return 30 dni na zwrot
guarantee Gwarancja min. 2 lata
Kup na ratyPodziel zakup nawet na 60 rat!
delivery truck

Dostawa kurierem

Masz pytania? Zadzwoń!
22 390 59 25

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Efektywne i wydajne ćwiczenia

Platforma wibrująca marki Maxxus to doskonałe urządzenie dla osób ceniących sobie szybkie treningi. Trening z platformą Maxxus pozwoli Ci na skórcenie czasu ćwiczeń, dzięki wibracjom, które powodują zwiększenie wysiłku wszystkich mięśni. Wiesz, że podczas tredycyjnych ćwiczeń trenujesz jedynie 60% mięśni? Platforma pozwala na aktywowanie mięśni głębokich pod różnymi kątami, dzięki czemu Twój wysiłek jest bardziej efektywny.

Jak to działa?

Wibracje podczas treningu wymuszą większe napięcie mięśni w celu ich stłumienia. Dzięki takim stymulacjom mięśni spalasz więcej kalorii w krótszym czasie. Pozwoli Ci to na oszczędność czasu oraz wykorzystanie swojego potencjału mięśniowego w 100%!

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Wydajny i cichy silnik

Silnik w platformie wibracyjnej zapewia wysoką częstotliwość wibracji poprzez zastosowania zwmocnienia napędu. Praca silnika to zaledwie 55 dB głośności - cicha praca pozwala na korzystanie z niego w domu, a dzięki kompaktowym rozmiarom możesz przechowywać go w dowolnym miejscu.

Łagodny dla stawów

System amportuzacji zastosowany w platformie sprawia, że wibracje są delikatne i nie szkodzą Twoim stawom - zwłaszcza kolanowym i biodrowym. Wibracje platformy są bezpieczne dla kręgosłupa ponieważ nie jest on inwazyjny podczas treningu.

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Funkcja masażu

Platforma ma również zastosowanie relaksacyjne. Wibracje generowane przez platform pozwalają rozluźnić mięśnie po treningu lub przed treningiem. Prowadzi to do poprawy samopoczucia oraz zwiększenia elastyczności mięśni.

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Niskie częstotliwości dla komfortu treningu

Platforma wibrująca wykorzysuje niskie częstosliwości dzięki ruchowi oscylacyjnemu. Dzięki temu praca silnika jest cicha a ćwiczenia bezpieczne dla stawów.

Wibracje 3D dla lepszych efektów

Zastosowane w platformie wibracje 3D pozwlą na większe zaangażowanie mięśni podczas treningu. Dzięki temu spalisz więcej kalorii bez zmartwień o stawy. Wibracje 3D są dla nich bezpieczne. Dla urozmaicenia treningu platforma Maxxus posiada możliwość łączenia ruchu oscylacyjnego z wibracjami 3D - możesz wykorzystać to co najlepsze z obu systemów!

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Szybkie efekty w krótkim czasie

Platforma wibracyjna stymuluje mięśnie, zwiększa spalanie kalorii, poprawia jędrność skóry, poprawia koordynację. System amortyzacji LifePlate® 4.0 zapewnia trening, który jest jednocześnie skuteczny i delikatny dla stawów. W szczególności stopy, stawy kolanowe i biodrowe, ale także kręgosłup są mniej obciążone podczas treningu.

Trening, masaż, relaksacja

3 techniki wibracyjne w jednym urządzeniu:

 • drgania oscylacyjne (boczne naprzemienne)
 • drgania 3D
 • połączenie drgania oscylacyjnego i drgania 3D
Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Wydajne symulacje treningowe dzięki wbudowanym programom

Marka Maxxus wyposażyła platformę wibrującą w programy symulujące szybki marsz oraz treningi biegowe. Polega to na aktywacji określonych partii mięśni poprzez odpowiedni ciąg wibracji oraz ułożenie ciała. Pozwala to na tak samo wydajne treningi biegowe jak te na bieżni lub w terenie. Dzięki temu nie musisz wychodzić na siłownię lub biegać w pochmurne dni.

Łatwa obsługa dzięki wygodnemu pilotowi

Dołączony pilot w formie opaski na nadgarstek pozwala na wygodne i łatwe manipulowanie programami treningowymi oraz opcjami wibracji. Regulacja platformy może również przebiegać poprzez panel na platformie, który posiada wyświetlacz LCD.

Platforma wibracyjna LifePlate 4.0

Pasy treningowe

Pasy treningowe dołączone do platformy pozwolą Ci na różne wariancje ćwiczeń, dzięki którym aktywujesz różne partie mięśni. Wygodne uchwyty oraz elastyczne linki to szansa na trening górnych partii mięśni.

Platforma wibracyjna Maxxus - szczegóły:

 • częstotliwość wibracji: 7,3-11,2 Hz oscylacja 35-52,3 Hz 3D Hz
 • amplituda skoku: 0-12mm (oscylacja) / 2mm (3D)
 • moc silnika: 200 W / 40 W
 • układ napędowy: bezpośredni i pasowy
 • wymiary: 75x46x14 cm
 • wymiary obszaru treningowego: 65,5 x 39 cm
 • waga: 16 kg
 • maksymalna waga użytkownika: 100 kg
 • Opinie

   Bądź pierwszy. Oceń towar!

  Opinia o towarze:
  Oceń produkt:  
  * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Inni klienci wybierali również